Pirms diviem tūkstošiem gadu dators senajiem grieķiem prognozēja aptumsumu

Divi jūras vienas jūras tajā pašā jūrā vairāk nekā divus tūkstošus gadu vētras, tāpēc, ka senā sabiedrība no svarīgākajiem tehniskajiem relikvijas laimīgajiem, lai redzētu gaismu. Kā “Antioch Kila ierīce” palaist, kā bija senie grieķi to izmantot, lai modelētu kustības mēness pirms diviem tūkstošiem gadu, un pat precīzi prognozēt aptumsums

autors | ?? Tony Freeth (Tony Freeth)

translation |? Guo kai Sheng

pirmā vētra vidus 1.gs.pr.Kr. A senā Romas tirgotājs kuģis pilns ar grieķu dārgumiem tika apglabāts vētras. otrā vētra notika 1900. gadā, grupa jaunekli (jaunekli, kas atrodas Krētas salā un Grieķiju, nelielas salas starp ūdeņiem), savācot sūkļu maitēdāji, lai izvairītos no drošu vietu. Pēc vētras, šī grupa ir niršanas cilvēku vēlas izmantot iespēju, lai redzētu, vai ūdens var būt atrasts netālu no sūkli, tad negadījuma nav atrasts tha t seno romiešu tirgotāja vraka. Dažus mēnešus vēlāk, ar atbalstu, ko Grieķijas valdība, ūdenslīdēji atgriezās šeit. Nākamie deviņi mēneši, tās atklājās liels skaits izsmalcinātu seno grieķu artefaktus, ieskaitot izsmalcinātu bronzas izstrādājumi, trauki, vīna kannas, keramikas un rotaslietas. Šis ir viens no ātrāk liela mēroga zemūdens arheoloģijas izrakumos cilvēces vēsturē.

Daži objekti nebija sākotnēji brīdinājuma. Tas ir kaut kas, kas ir bijis ļoti pārkaļķojušies, izmērs ir gandrīz tāds pats kā tālruņu katalogā. dažus mēnešus vēlāk tā plīsums, atklājot kādu sarūsējis bronzas zobratu vraka, visi pārnesumi nodarbojas ar otru, ka zobi ir tikai 15 mm, un iegravēts ar profesionālu mērogu un grieķu tekstā metāla plāksnes. Šis atklājums šokēja arheologi, jo pirms tam, mēs vienmēr esam uzskatījuši, ka senais cilvēks zvejas rīki tiek izmantoti tikai stulba mehānisko uzdevumu.

Šī lieta vēlāk tika saukta par “Antikythera ierīce “(jaunekli mehānisms), ir trīs gabali gruvešu Atēnās, Grieķijas Nacionālais Arheoloģijas muzejs izstādīti. Salīdzinājumā ar šiem ārkārtas bronzas statujas un citu seno grieķu mākslas dārgumiem, šie gabali gruveši ir ļoti maza un trausla. Tomēr sarežģītība to funkcijas ir ārpus iztēles visiem.

pirmo reizi 2000. gadā, es uzzināju, ka tur bija kaut kas tamlīdzīgs. Tolaik es biju režisors Maiks Edmunds, astronoms universitātē Velsa Velsā, Anglijā, un konstatēja, ka ierīce varētu būt lieliska tēma televīzijas dokumentālo. gadu desmitiem, zinātnieki ir bijis daudz zināšanu par Antioch Kira ierīci, apgalvojot, ka tā var aprēķināt astronomiskiem datiem, bet joprojām nespēj pilnībā saprast, kā ierīce darbojas. Tā rezultātā iepriekšējā pētījuma matemātiku, es pamazām šajā ierīcē bija liela interese.

Es organizēja starptautisku sadarbības projektu ar e dmonds, grupa vēsturnieku un astronomi, kā arī divas grupas attēlu ekspertu pievienoties. Pēdējo gadu laikā, mūsu komanda ir atjaunota gandrīz visus izdzīvojušos daļas un saprot, kā viņi strādā un darbojas. Ierīce aprēķina datumu aptumsums un saules aptumsums, simulē šķietamo kustību mēness debesīs, pamatojoties uz esošajām zināšanām, un ieraksta datumus galvenajiem sociālajiem notikumiem, piemēram, ar olimpiskajām spēlēm. cik mums zināms, vismaz 1000 gadus pēc Advent ierīces, nekas šajā pasaulē, kur tehnoloģijas sarežģītības pakāpi var būt salīdzināma ar lietām. 1901, niršanas konstatēja dažas šalkas fragmentus Antikeda la ierīcē nogrimšanas ūdeņos ārpus Antikiehira. Attēlā redzams viens no gabaliem . 1905.gadā vācu valodnieks Albert Rehm vispirms atzina, ka Antioch Kila ierīce bija astronomiska. skaitļošanas ierīci. Pusgadsimtu vēlāk, kad Dereks J. de Solla cena no Prinstonas institūta Advanced StudieS New Jersey rakstīja par šo ierīci zinātniskajā amerikāņu valodā. Par to tā maz zina.

Cenu, ierīce darbojas, pagriežot kloķi ierīces pusē, un pēc tam tā pārvieto rādītāju uz priekšu un Lietotājs var iestatīt datumu, pagriežot kloķi un parādot to kalendāra lappusē ar 365 dienu skalu ierīces priekšpusē (disku var noregulēt, pagriežot, lai izveidotu datumu ik pēc četriem gadiem vai vairāk, līdzīgi kā pašreizējā augsto gadu laikā.) Vienlaikus arī kloķis pavada visus ierīces ieročus tā, lai tie sniegtu informāciju, kas atbilst noteiktajam datumam.

Otrais disks ierīces priekšpusē ir tāds pats kā kalendāra diska centrs un tas ir sadalīts 360 grādos, un ir 12 simboli, kas attēlo zodiaka zodiaka zīmi (skatīt Antioch Kieira ierīces iekšpusi). Šīs zvaigznājās ir saules zvaigznājs, kas iet gar pa kas pazīstams kā ecliptic attiecībā uz kustības “nekustīgu” zvaigžņu kustību (tas bija laiks, kad cilvēki zināja, ka saules “kustību” izraisīja zeme ap sauli). Cenas spekulācijas, ka ierīcei var būt rādītājs uz saules vietu noteiktā datumā. Līdz šim esošo atlieku paliekas, lai atrastu desmit zvejas rīku vrakus, šie pārnesumi ir ierīces iekšējās sastāvdaļas. Viņš arī novērtēja Zobu zobu skaits. Svarīgajā pētījumā 1974. gadā cena tika aprakstīta 27 no galvenajiem segmentiem un precīzāka zobu skaita aprēķins, pamatojoties uz grieķu radiologa Charalambos Karakalos pirmās ierīces rentgena skenēšanu. 123>

No zobu skaita var redzēt, ka ierīce tiek izmantota, lai veiktu aprēķinus. Pagrieziet skrūvi tā, lai 64 galvenā pārnesuma zobu rotācija pēc gada veiktu pilnu apli, un to var redzams no kalendāra diska pointer. Galvenais mehānisms ir arī pāriem ar diviem 38-zobu sekundāro zobratu, tāpēc katra sekundārā gear izrādās 64/38 pārvēršas katru gadu. Tāpat, zobratu dažādu zobu katrā līmenī ir iesaistīti ar kustību jānosūta, un pārvades ātrumu nosaka pārnesumu attiecību. galīgo kustība tiek nodota rādītāju tā, ka rādītājs rotē noteiktā kursa, un dažādas likmes atbilst dažādām astronomisko periodiem. Cena konstatēts, ka viens no zvejas rīkiem, zobu skaitu, nekā vienkārši atbilst seno Babilonas mēness ciklu.

cena ir tāda pati kā iepriekšējā Leim, ka šī ierīce ir arī planetāro pārnesumu (epicyclic rīkus, kas pazīstams arī kā pagrieziena rīku) sistēmu.

tā sauktā planetārais pārnesums, paši pārnesumi, ir uzstādīts uz citiem rīkiem, piemēram, tases “Mad cepurnieks kausa” (a rotējošu izklaides objekta Disneyland) planetārais pārnesums paplašināt klāstu aprēķinu, ko var izdarīt ar rīkiem -. ne tikai Dalītas reizināšanas bet arī saskaitīšanu un atņemšanu. Kā mēs tagad zinām, pēc 1500 gadiem, Rietumu pasaules tehnoloģiju neparādījās planētu rīkiem.

Vairāki pētnieki ir pētījuši arī Antiquette Kila ierīci, jo īpaši michael Wright kuratore Londonas muzeja zinātnes, un viņš ir pētnieks Sidnejas universitātē, Austrālijā. Lunan Bromley (Allan Bromley), pirmo reizi ierīce bija trīsdimensiju X-ray mērīšana, izrādījās Cena ierosināts modelis ir nepareizs Bromley nomira 2002. gadā, bet Wright neatlaidīgi, pētījumu rezultāti ir izcils viņš atrada pierādījumus, ka atkal skala gan pēc pirmā acu uzmetiena likās koncentrisku gredzenu, bet tas bija spirālveida, .. viņš arī atzina, ka ierīce bija planētu pārnesumu mehānisms, kas ieskaitīts mēness fāze.

Wright arī pieņēma viedokli Cena, tas ir, top ierīces aizmugurē diska var būt kalendārs balstās uz Mēness Calendar. Mēness cikls ir cikls 19 gadiem [mēness mēnešu, Mēness mēnesī], kas pazīstams arī kā Metonic ciklu. Šis kalendārs tika nosaukts pēc nosaukuma Atēnu astronoms 5. gadsimtā pirms mūsu ēras (patiesībā, babilonieši bija viņam) un joprojām atklāja šo ciklu, pirms šodien izmanto, lai noteiktu ebreju Jaungada un kristiešu Lieldienas. turpmāk mēs arī redzam, ka rādītājs uz diska var pagarināt, lai rieva uz galu rādītāja, var būt pagriezās ar spirālveida gropi.

attēlveidošanas pētījumi

Kad mūsu komanda sāk mācīties, informācija tiek ļoti trūkst. Mēs nevaram atrast iepriekšējo rentgena skenēšanas datiem, pat komplekts skaidru punktiem statiskām fotogrāfijām nav Tomēr divus attēlus zinātnes žurnālā -. X-ray fotogrāfiju no zelta zivtiņa, foto Babilonijas māla kuģa iedvesmoja mani, un es nāca klajā ar dažiem jauniem veidiem, kā iegūt labāku informāciju.

Mēs pasūtīja Hewlett-Packard, lai pabeigtu visvairāk adva nced foto attēlu tajā laikā, un lūdza Apvienotās Karalistes ir X-Tek Systems veikt 3D rentgena attēlu. Pēc četriem gadiem pacienta un rūpīgi sarunu un darījumos, Jānis Seiradakis no Aristoteļa Universitātes Grieķijā un Xenophon Moussas Universitātes Atēnu ir beidzot strādāja visas procedūras, lai mēs organizēta attēlveidošanas komanda ar aprīkojumu, uz Atēnām -., jo Antiochai ierīce ir pārāk trausls, nevar pārvietot


šajā brīdī, Marija Zafeiropoulou muzeja veikts tālrunis zvanu un lika mums justies pārsteigts. viņa teica, ka viņa atrada kaut ko noliktavā pazemes noliktavā tuvu “Ante Kieira” etiķetes, jautāja mums, ja nav intereses. protams! Tātad, mums ir kopskaitu gruvešu pēkšņi izlēca no 20. līdz 82.

Tom Malzbender (Tom Malzbender) noveda HP grupa uzstāda noslēpumainu dome līdzīgu lietu, aptuveni 1,5 metru diametrā, virs uzstādīšanu dažu elektroniskā zibspuldze, Jūs varat no vairākiem dažādiem leņķiem Nodrošināt apgaismojums komanda aizņemas datoru tehnoloģiju, ko sauc “polinomu tekstūra kartēšana”, lai uzlabotu virsmas detaļu cenu, ir grūti redzēt tekstu, tagad var skaidri identificēt; .. Turklāt, pielāgojot virsmu atstarotspējas un apgaismojums leņķa, jūs varat turpināt uzlabot maznozīmīgu. Šie vārdi ir faktiski rakstīts ārpusē rokasgrāmatu.

mēnesi vēlāk, X-Tek 8 ton X-ray skeneris, Bladerunner tika nosūtīti uz Atēnām. lai ļautu iekraušanas šī milzīgā auto var veiksmīgi atvērts muzejā, vietējā policija īpaši noskaidroti ielas pilsētas Atēnās. spārnu slepkava var veikt datortomogrāfiju (CT), līdzīgi CT no slimnīcas, bet var parādīt detaļas labāk. X-Tek Roger Hadland (Roger Hadland) un viņa komanda arī specializējas pārveidojot mašīnu tā, ka tās X-ray jauda ir pietiekama, lai iekļūtu fragmenti Antioch Kila ierīci. Tas ir th e trīsdimensiju rekonstrukcijas cilvēku apbrīno. Cena ieraudzīja tikai kaudzi flīzes pārklājas, un mums bija iespēja atdalīt iekšējiem slāņiem gabalos un redzēt sīkas ziņas par zobiem.

Pārsteidzoši, X -ray skenē liecina, ka ir vairāk nekā divi tūkstoši rakstzīmēm slēptās iekšpusē gruvešiem. (oriģināls raksturs tiek lēsts, ka līdz 15000, un tagad mēs esam noteikuši un interpretēt vairāk nekā 3000 rakstu zīmes). Atēnās, Moussas un Jānis Bitsakis, arī no Atēnu universitātes,), kopā ar Agamemnona Tselikas, vēsturisko un filozofisko pētījumu centrs, pakāpeniski atklājot tekstu, ka cilvēka acs ir bijis neredzams vairāk nekā divus tūkstošus gadu. Viens no teksta tiek tulkots kā “spirāles skalu 235” , kas pierāda, ka top no aizmugures diska ir patiešām kluss modelis spirālveida modeli.

ar datortomogrāfijas, pētnieki atjaunot lielāko struktūras devLedus uz diska ap aizmuguri 4 apļus, apmēram 220 līdz 225 virs skalas.

Par skaita 223 varbūtība ir ļoti liela. Kubas cilvēki ir konstatēts, ka eclipse tikai pilnmēness laikā notiks, un A aptumsums pēc 223 mēnešiem, tur būs būt līdzīgs aptumsums. Tāpat viņi arī zina, ka aptumsumi notiek tikai jaunajā mēness (pirmā diena lunārā mēneša laikā), un, ja tiek novērota saules aptumsums, tie var paredzēt citu aptumsumu pēc 223 pusmēness mēnešiem (bet viņi nevar skat, jo saules aptumsums tikai daži īpašas vietas, lai redzētu, kā senie astronomi nevar precīzi prognozēt rašanos saules aptumsumu). saules aptumsums un aptumsums ir atkārtoti saskaņā ar šo likumu, jo saule, zeme un mēness atgriezties iepriekšējā kārtībā, wh ich sauc par Saros ciklu.

Ir simbolu bloki starp skalas no diska, un gandrīz visi satur grieķu alfabēta Σ (sigma) vai η (ETA), vai abus. Es drīz saprot, ka iepriekšējais burts apzīmē Σεληνη (Selene), tas ir, grieķu “mēness”, ka ir mēness aptumsums, tā burts apzīmē Ηλιοσ (Helios), grieķu “sauli”, ka pēc tam, kad aptumsums babilonieši arī zina, ka 223 mēnesī. periods aptumsums vai aptumsums var parādīties tikai konkrētā mēnesī, izplatīšanas modelis šajos mēnešos var prognozēt, intervāls starp pieciem vai sešiem mēnešiem. simboli uz diska ir arī saskaņā ar šo modeli.

Tagad man ir nepieciešams, lai sekotu šo sēriju clues lai pētītu kodolu ierīces, lai redzētu, kur jaunais zināšanas novedīs mūs. pirmais solis ir noskaidrot diska rīkiem šīs jaunās smilšu kompasu, kam vajadzētu būt 223 zobus . Carla Carlos iepriekš lēsts, ka liela rīki uzaizmugurē galveno gabala varētu būt 222 zobi. Wright labots skaitu zobiem 223, Edmunds piekrīt šim secinājumam. Ar saprātīgu aplēsi zobu skaits no otras rīku, kā arī hipotētiskas zobratu, 223 zobiem zvejas rīks varēs pabeigt nepieciešamo aprēķinu.

Taču vēl joprojām ir nopietna problēma, kas joprojām nav risinājums, tas, ka tā ir visgrūtākā visu pārnesumu sistēmas daļa. lielie pārnesumi no 223 zobi arī veikt konstatēto Cena planetārais pārnesums, tas ir, divas zobrata pārnesumi tiek uzstādīts uz lielu pārnesumu līdzīgi kā Disney kauss atrakciju iekārtas. Katrs planetārais pārnesuma ir savienots ar citu zobratu. Cilvēki nesaprot, ka visi četri zobstieņi ir tikpat daudz zobu un ir 50 zobi, kas, šķiet, ir nepamatots, jo tas nozīmē, ka izejas rīku, būs tāda pati kā ieejas.

mēnešiem, es nav ko darīt. I la Wright apgalvo, ka abi zobrati rotē ap citu asi, aptuveni viena milimetra attālumā. leņķis, pie kura pārnesums tiek ieslēgts būs pēkšņi būt lielāks par leņķi no otras rīku, un tas būs mazāks, nekā tas ir. Tādā veidā, ja mehānisms rotē ar konstantu ātrumu, ātrums citu rīku būs kad

dīvains

Kaut Wright atteicās no viņa viedokļa, bet es sapratu, ka šī nestabilitāte senie grieķi ātrums precīzi aprēķināt kustību mēness vajag kaut ko. Tie balstās uz vismodernākajām astronomisko teoriju laika (2. gadsimtā pirms mūsu ēras), kas parasti tiek uzskatīta par Hipparchos Rodailendas. Pirms Keplers atklāja likumu planētu kustība1609. gadā, nebija zināms, ka Mēness orbīta ir elipsveida, un ka ātrums mēness drīz būs ātrāk, kad mēness bija tuvu perigejs (ti, mēness bija vistuvāk zemei) Ātrums palēninās tuvumā apogejs. Bet senās zina, ka kustība mēness attiecībā pret ecliptic šķiet, palēninot un paātrinātu periodiski. Šis modelis ir tas, ka mēness pārvietojas ap apli vienmērīgā ātrumā, un apļa centrā pārvietojas uz citu likmi ar konstantu ātrumu, kas ir ļoti līdzīgs faktisko situāciju mēness. Šāda tīkla apli par citiem kārtās tiek saukta par epicikls, un šī teorija dominē astronomiju nākamajos 800 gados.

faktors izraisa problēma sarežģītāka: apogejs un perigejs netiek noteikta, jo mēness elipsveida orbītā no mēness rotē apmēram ik pēc deviņiem gadiem rezultātā laiks mēness atgriežas savā vietā ir nedaudz garāks par laiku, kas. atgriežas zodiaka , Ar starpību 0.112579655 gadā. Ja ievades mehānisms ir 27 zobi, rotācija liela rīku ir nedaudz lielāka, un ja ievades mehānisms ir 26 zobi, rotācija rīku ir nedaudz mazāks. Pareizo numuru zobiem . jāparādās starp centru diviem Tāpēc es mēģināju neiespējamu situāciju, -. 26,5 zobus es nospiediet kalkulatoru, rezultāts ir ,112579655! – ar pareizo atbildi tieši tāds pats, kamēr komatu pēc 9. ir pilnīgi saskan Tas var nekad būt sakritība, bet zvejas rīku skaits zobu nevajadzētu būt daļa.

Tālāk es sapratu 26,5 × 2 = 53. faktiski, Wright ir aprēķināts, ka galvenais mehānisms ir 53 zobi, un šajā brīdī Es saprotu, ka šis skaits zobiem atrisināt visas problēmas. dizaineru organizē rieva un rievu veidā planetāro zobratu, tā, ka izmaiņas termiņš ir smalki palēnināts, saglabājot pamata rotācijas konstanti. Tas tiešām ir ģēnijs ideja. Pateicoties pūlēms Edmunds, mēs arī sapratām, ka planetārā pārnesuma sistēma par ierīces aizmugurē brauca vārpstu, kas savukārt noveda pie citu dobvārpstu savieno priekšējo riteni, ierīces, lai kustības mēness varētu Zodiaks tiek parādīta disks un mēness fāzes. šajā brīdī, gandrīz visi zobratu zobi ir skaidrs, bet ir zobratu zobi joprojām ir noslēpums.

Pēc turpmākās pētījumu, mēs veicām dažas izmaiņas modeli. Viens no grozījumi paredz mazāku papildu disku aizmugurē ierīci, kas ir sadalīts četros kvadrantos. Kad es redzēju, vārds “Nemea” zem kvadrantā, pirmais pavediens iznāca no ūdens. Aleksandrs Jones, vēsturnieks universitātē New York, skaidro, ka termins attiecas uz Naimaiya spēles, viena no piecām lielākajām Grieķijas spēles. Galu galā, mēs noteikti tekstu, kas bija iegravēts ap četriem kvadrantiem diska, lielākā daļa no kuriem bija “Isthmia”, kas pārstāv ka Ismaēla spēles notika Korintā, “PYTH IA “notika pie Pixien spēlēm Delphi”, NAA “teica mazais sporta notikums notika Dordona un” Olimpija “, protams, attiecas uz svarīgākajiem seno grieķu spēļu ka Olimpiskajām spēlēm. Visas spēles notiek ik pēc diviem vai četriem gadiem . mēs izmantojām domāt, ka šī ierīce ir tikai līdzeklis, lai matemātisko astronomijā, bet “olimpiāde” – vārds, mēs to deva -. deva ierīce pilnīgi negaidītu sociālu funkciju

In 30 atlikušie zobratu, ir 29 cikli, aprēķinot saules un mēness. bet mēs esam pētījumā ierīces pirms teksta, bet arī iegūt svarīgas zvaigznes un planētas, kas paceļas un daudz informācijas. Turklāt, par “primāro” rīku on priekšpuse vienības, atlikušais gultnis arī pierāda, ka ir planētu pārnesumu vilciens, kas varētu simulēt kustību planētas gar ecliptic (un saules pašas kustības). Visi šie clues ir spēcīga, lai pierādītu, ka šī ierīce ir ne tikai simulē kustību saules, bet arī simulē vismaz dažas seno planētām planētām (zvaigznes, Venēra, Marss, Jupiters un Saturns).

Wright ražoti modelis no Antioch Kila ierīci ar planētu pārnesuma vilciens atbilst visām piecām planētām. Bet viņa gudrs dizains nevar būt pilnībā saskan ar visiem pierādījumiem. Turklāt, jaunais modelis vairāk nekā 40 pārnesumiem, struktūra ir pārāk sarežģīta, var nevar būt ar esošo daļu Antioch Kira ierīci, kas apdullināšanu vienkāršs dizains salīdzinājumā. baidos galīgā atbilde joprojām ir paslēptas 50 metru dziļā gultnes.

Turpmāk anatrical karte Antikeda ierīce rāda, ka 29 no 30 pārnesumiem ir zināmi ierīcē, kā arī daži spekulatīvo rīkiem. Pagriežot kloķiem uz sānā ļauj pārnesumus pagriezt kopā un pārvietot rokas uz priekšu un atpakaļ virsmas ierīces. zilā, sarkanā, un dzeltenas bultiņas parāda, kā mov Lietotājam ir 365 kalendārās dienas Ēģiptes kalendāra lappusē vai datumā 235 Mēnesta kalendāra lapas aizmugurē, un pēc tam citu dienu displejā tiek skatīts dienas datums. , piemēram, atrašanās vietu mēness un mēness vienlīdzīgas. Protams, jūs varat arī iestatīt notikuma astronomiskā diska, pagriežot kloķi, un pēc tam apskatīt notikuma datumu.

Pīķa (B) vītņveida rievas un kļūst garāks, jo rādītājs attiecas uz mēnesi atzīmēti uz secīgo ārējo gredzenu. papildu mehānisms (C) rotē rādītāju (D) uz mazāku diska, lai norādītu četru gadu ciklu olimpisko un citas spēles. Citas zvejas rīkus vada cits rādītājs uz mazā diska (E), kas var norādīt 76 gadus. Mēness pārnesums Šī sistēma ietver vairākus planetārais pārnesums imitē izmaiņas Mēness kustību. Planetārais pārnesums uzmontētas lielāka pārnesumu (A), piemēram, Disneyland “Mad cepurnieks kausa” spēlē tajās cupschild. Pārnesuma pagriež otru rīkus Pēc tam kustība tiek nodota caur pārējiem zobratus pret Antikeda ierīces priekšu. Pārējais planētu pārnesumu vilciens (C) velmē pusi melnu un baltu lodi (D), lai parādītu mēness fāze, savukārt rādītājs (E) norāda pozīciju mēness par virsmas ecliptic.

saules aptumsums gear

tiek izmantots, lai aprēķinātu mēnesi no Saro ciklā ar 223 mēness mēneši (turpmāk Saro cikls ir periods atkārtošanās saules aptumsumu un aptumsumi). Tas parāda mēnesi uz Sauro diska, paplašinot rādītāju (a), kas ir līdzīga rādītāja siluetu. papildu mehānisms kustas rādītājs (B) uz mazas diska virsmas. Šis rādītājs ik pēc 223 kalendārā m

afinitāte pret Archimedes?

No kurienes nāk Antiquette pull-device? Lielākā kuģa daļa no kuģa bojāejas nāk no Pajamas Grieķijas austrumu daļā (tagad Turcijā), Kosam un Rodailendam. Tas nebūtu iespējams spekulēt ar šo cits astronoms no Papachius vai Rodailendas bija paredzētas ierīces. Bet paslēptas ziemas kalendāru 235 mēness starp tekstu teksta teksts ir izvirzījusi izaicinājums šo viedokli. par noteiktā mēneša nosaukums tiek izmantots tikai specifisku vietas senajā Grieķijā, tādējādi norādot, ka Antioch Kira ierīcei jābūt no Korintas. Ja ierīce nāca no Collins vietējiem, tad gandrīz noteikti, tas parādījās gadu 146 BC pirms romieši pilnīgi iznīcina Korintu. tas ir vairāk iespējams, tcepure Antioch Kila ierīce tika izmantošanai colian kolonijas ziemeļrietumu Grieķiju un Sicīlijā.

No Sicīlijas iespēja ir diezgan liels, salas Syracuse ir sena vislielākais zinātnieks Arhimēds (Arhimēda) dzīves vieta. In pirmajā gadsimtā pirms mūsu ēras, romiešu politiķis Cicerons aprakstīja slepkavību Arhimēda Sirakūzās aplenkuma Sirakūzas in 212 BC, un atsaucās uz uzvarošs romiešu ģenerāļiem Marcellus Marcellus) veica tikai vienu laupījumu, tas ir, Arhimēda veica astronomijas instrumentu. Vai tas būtu par Antiochilla ierīci? Mums tā nedomāju, jo ierīce, šķiet, būt Arhimēda nomira vairākas desmitgades vēlāk tikko iznācis Bet tas ir iespējams sekot Arhimēda izveidot ierīci, lai izveidotu stilu radīšanu.

cena bija uzrakstīts “Scientific American”, eseja par Antiquette Kila ierīci:

Senie grieķi to izveidē lielisks civilizācijas ir apmēram samazināties līdz pat th e attīstības Tik tuvu līmenim mūsdienu līmenī, ne tikai saistībā ar domāšanu, bet arī zinātnes un tehnoloģiju jomā, tāpēc es esmu pārsteigts.

Un mūsu atklājumi pierāda, ka Antiquette Kila ierīce ir tuvu moderns , pat pēc cenas iztēles.