Līdz vairāk nekā 200 miljoniem gadu izmiršana: viena trešdaļa lielo jūras dzīvnieku izzuda

jauns pētījums norāda, pirms vairāk nekā diviem miljoniem gadu, viena trešdaļa no pasaules lielo jūras dzīvnieku, tostarp lielas haizivis, kaķiem un bruņurupučus, pazuda kādā izmiršana notikumu. Daži lamantīnu un vaļu sugas, kā arī milzu milzu haizivi (Carcharocles megalodon), pazuda šajā dzēšanas gadījumā. Pētnieki analizēja haizivs zobu fosilo

Sina Technology News Pekinas laiks 6 Saskaņā ar ārvalstu mediju ziņojumiem, jauns pētījums teica, ka pirms vairāk nekā 200 miljoniem gadu, viena trešdaļa no Zemes lielo jūras dzīvnieku – tostarp lielas haizivis, vaļveidīgo un bruņurupučiem, uc – atrodaties izzušana incidentu, zinātnieki konstatēja, ka šis iepriekš zināms izmiršanas notikums Zemes bioloģiskās daudzveidības ir devusi milzīga ietekme. Pētījuma komanda cer, ka atklājums palīdzēs novērst pats no notiek šodien.

zobenzobu tīģeris, mamuts un citi lieli sauszemes dzīvnieki no ledus vecuma exti nction jau sen ir zināms. Tagad zinātnieki no Cīrihes Universitātē, Šveicē un Berlīnes Dabas vēstures muzejs ir konstatēts, ka līdzīgi incidenti ir notikuši okeānos, pirms šie sauszemes dzīvnieki ir izmiruši.

Pētījuma komanda analizēja to fosilijas lielo faunas starp pliocēns un pleistocēna (pirms 5.3 miljoniem gadu līdz apmēram 9700 BC). “Mēs atklājām, ka aptuveni viena trešdaļa no lielo jūras dzīvnieku pazuda no pirms 3 miljoniem līdz 2 miljoniem gadu,” saka Catalina Pimiento, vadītājs pētījumiem. “Tātad cilvēka izpratni okeāna dzīvnieks sabiedrība ir notikušas lielas pārmaiņas un daudzveidība ir ievērojami samazinājies.”

Šis izmiršanas notikums izraisīja 55% samazinājumu daudzveidību jūras zīdītājiem. līdz 43% no bruņurupuču sugām, 35% no putnu un 9% no haizivju sugām arī pazuda. Kaut arī daudzas sugas pazuda, bet jauna veida dzīvi n

Pētnieki nav pārliecināti, kas izraisīja šo izzušanu. “Mēs konstatēts, ka jūras līmeņa izmaiņas, ko izraisa ledāja darbības rezultātā izzušanu piekrastes zonas, kas var būt iemesls dzēšanas pasākumā. “

komanda analizēja pleistocēna līdz pleistocēna (pleistocēna) 530 miljoniem gadu Neskatoties uz daudzu sugu izzušanu, ir jaunas dzīves formas, piemēram, polārie lāči Turklāt, lai saprastu šīs izdzēšanas notikuma sekas, dalībnieki analizēja seklīgo kontinentālā šelfa zonu. Tika konstatēts, ka ir septiņas funkcionālas vienības – animācijas AL grupas ar līdzīgām īpašībām – pazuda pliocēns Nearshore ūdeņiem tas nav skaņu tik nopietna, bet septiņi funkcionālās vienības ir izraisījusi 17% samazinājumu kopējā daudzveidību ekoloģisko funkciju Turklāt, 21% no kopējā daudzveidību ir .. arī mainīt.

Agrāk plēsoņas ir pazuduši, jauni konkurenti parādās, piespiežot jūras dzīvniekus, lai pielāgotu savas attiecības ar otru. pētnieki arī atklāja, ka gandrīz gala biotops tika ievērojami samazināta, jo krasas pārmaiņas jūrā līmenis izmiršana notikumu. Lieli jūras termostati ir īpaši neaizsargāti pasaules vides pārmaiņām. “Mūsu modelis parāda, ka termostata dzīvnieki ir īpaši uzņēmīgi iznīcībai,” saka Piena Anto. “piemēram, daži lamantīns un vaļu sugas, kā arī milzu milzu haizivs (Carcharocles megalodon). Pētījums rāda, ka lieli jūras dzīvnieki ir daudz trauslāki nekātie, kurus mēs domājām saskaramies ar globālajām vides izmaiņām nesenajā ģeoloģiskajā laikmetā. “Dr. Piananto arī norādīja, ka cilvēces ietekmē arī lieli jūras dzīvnieki ir ļoti trausli. (Jebkura diena)