Čongkings atrada pasaules klases dinozauru fosilās grupas vai aizpildīja tukšo dinozauru telpu un laika izplatīšanu

Izrakti dinozaurs asti fosilijas. Chongqing pašvaldības valdība Ziņas Office izdeva ziņojumu par 28., teikts Chongqing Yunyang County Pu’an Township atradis pasaules klases dinozaurs fosilijas. Fosilā fosilie fosilijas ir liela apjoma, un ģeoloģiskais vecums aptver sākumā un beigās Jurassic, un fosilijas veidi ir lieli, un zinātniskās izpētes un attīstības vērtība ir liela. Tas ir iespējams, lai aizpildītu laika un telpisko sadalījumu Late Jurassic dinozauru agrīnajā Jurassic atstarpi.

, direktors Chongqing pašvaldības zemes un mājokļu biroja pārstāvis vietnieks teica ieviešana Li Shichuan, Yunyang County, Chongqing Puan Township dinozauru fosilijas atklātas 2015. gadā, tika nejauši atklāja, un ziņo vietējiem lauksaimniekiem. Fossil grupa atrodas Yunyang County Pu “Darba Township Laojun ciems, 23 km attālumā no jaunā grāfistes Yunyang, 20 kilometru attālumā no Yunyang Longtan National ģeoloģijas Park, kas atrodas augštecē no Jandzi upes dienvidos pieteka rainco upes straumi, sauszemes un jūras transporta iespējas.

Izrakti dinozaurs ribu fosilijas. No atsegums aptaujas delfīnu fosilijas ar fosilā grupas rezultāti liecina, ka ir fosilās atsegumi, kas ilgi diapazonā no apmēram 5 km gar Shaximiao veidošanās, un pakļauti garumu dinozaurs fosilās galvenā platība ir 550 metri. Caur glābšanas rakšanas darbu, ir izveidota garums ir 150 m, 2 m biezu, 8 metrus augsts ” dinozaurs fosilo sienas “., siena platība 1155 kv.m., ar 17 fosilās bagātināšanas jomā pēc atklāšanas,” dinozaurs fosilais siena “joprojām ir liels skaits dinozauru fosilijas, apbedījuma dziļums ir vismaz 20 metru, no galvenā joma aptuveni viena kilometra attālumā no vairāk senās agrīnā Jurassic sevis plūsmas grupu veidošanos, tik blīvu dinozauru fosilijas pakļauti.

Izrakti dinozauru zobu fosilijas. Liu Xianglin, pasaules autoritatīvs dinozaurs zinātnieks Xu Xing, Dong Zhiming un citu uz vietas izlūkošana konstatēja, ka fosilo izrakteņu izplatīšana laikmets span, no vēlu Jurassic vēlu Tuvajos Jurassic, un pēc tam ar vēlo Jurassic slāņiem, ir fosilijas atrastas; izrakteņu izplatības areāls, apmēram 5 km garš iežu veidošanās ir vairākas fosilie atsegumi, parādot lielu potenciālu.

turklāt fosilo fosilijas ir bagāti ar fosilijas, un pašlaik ir vismaz pieci dinozauri, kas ir pakļauti pakļautos fosilijas, ieskaitot bāzes sauropods, sauropods, ādas, piemēram, čūskas un citi rāpuļi un citi rāpuļi; fosilie klasteri tiek ieraktas dažādās vietās, fosilijas un vispārējo sadalījumu lielu, zemu pakāpi apvienības, ir daudz fragmenti fosilijas, bet slikta šķirošana, ar īsu attālumu apstrādi un strauju aprakšanu īpašībām, piemēram, veidojot lielu dubļu straumju tālvadības kopas apbedīts.

.. Dinosaur fosilā izrakumu vieta Viņš Yunhui rīkles dzīvnieku un seno cilvēku izpētes pētniece Xu Xing atbildēja žurnālista jautājumu, sacīja Yunyang Pu’an dinozauru fosilijas vārdā pasaulē pēdējos gados šajā jomā dinozauru izpētes galvenais atklājums Early Jurassic vēlu – Tuvo Jurassic bija kritiskais periods attīstību dinozauru. daudzu apakšgrupu parādīšanās un parādās dažas svarīgas iezīmes, notika šajā laikā, bet visā pasaulē fosilais ieraksti šajā periodā bija relatīvi nabadzīgajiem Yunyang Pu’an dinozaurs izrakteņu ir iespējams aizpildīt pasaules agri Jurassic vēlu – Tuvie Jurassic dinozaurs kosmosa laiks tukšs izplatīšanu, ar dinozauru attīstību, lai novērstu nepilnības, kas potenciāli būtisku pētniecības nozīmi

šā gada maijā, Chongqing ir apstiprinājusi. izveide Chongqing Yunyang Pu’an dinozauru pašvaldības ģeoloģisko parku, plānojot aizsardzības jomuVietējie ierēdņi teica, ka pilsēta organizēs centienus veicināt zinātniskos pētījumus, tiks izrakta fosilija zinātniskiem pētījumiem, fosilās izpētes un remonta darbiem, fosilu sienu veidošanos, lai pētītu un aizsargātu pret dabisko kaitējumu videi.